Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Giriş Yap

Masaj Salonu
AdSense Reklam Alanı

 

Ağrı Mutluson

  • Liste: 4 Temmuz 2020 03:46
  • Bitiş Tarihi: Bu ilanın süresi bitti

Açıklama

AĞRI MASÖZ BAYANLAR VE MUTLU SON MASAJ SALONLARI

 

Ağrı Şifalı Suları ve Hamamları

Ağrı şifalı suların kaynağı olan Diyadin Kaplıcaları ile özellikle yabancı turistlerin oldukça ilgisini çekiyor. Her yıl on binlerce turistin geldiği Diyadin Kaplıcaları özel termal sulardan oluşuyor. Sıcaklığı 78 dereceyi bulan termal sular dinlendirme havuzlarında bekletildikten sonra havuzlara verilerek insanların faydalanması sağlanıyor. Özellikle cilde iyi gelen şifalı sular cildin yenilenmesini sağlıyor. Bunun yanı sıra cilt rahatsızlıklarından mustarip olanlarında sıklıkla ziyaret ettiği ve şifa bulduğu bir yer. Ayrıca kadın hastalıkları, böbrek rahatsızlıkları ve romatizma hastalıklarına birebir şifa oluyor. Her yıl on binlerce turistin ziyaret ettiği Diyadin Kaplıcaları gün içerisinde bine yakın kişiyi misafir ediyor.

Dambat Kaplıcası ise en az Diyadin Kaplıcaları kadar meşhur ve şifalı. Çamurlu, tuzlu ve kükürt içerikli suları oldukça şifalı. Yine deri hastalıkları konusunda problem yaşayanların çokça ziyaret ettiği bir yer. Ayrıca romatizma hastalıkları yaşayan kişilerde sıklıkla faydalanıyor. Dambat Kaplıcaları yakınında bulunan Murat Nehri kıyısında ki çermiklerde tedavi amaçlı ziyaret edilebiliyor. Ailenizle rahatlıkla ziyaret edebileceğiniz kaplıcanın tek sorunuysa yeterli konaklama kapasitesine sahip olmaması. Ancak şehir merkezine yakınlığı nedeniyle konaklamayı Ağrı’da da gerçekleştirebilirsiniz.

Ağrı her ne kadar tarihi ve doğal pek çok güzelliğe sahip olsa da tarihi hamamlara sahip değil. Bölgede daha sonra oluşturulan pek çok hamam bulunuyor. Otel tarzı veya sadece hamam şeklinde hizmet veren özel yerler mevcut ama bunun yerine kaplıcaları tercih edebilirsiniz.

Anahtar: agri mutluson, agri masaj, agri masaj salonları, ağrı masöz bayanlar, agrı mutluson salonu, Diyadin mutluson,Doğubayazıt mutluson,Eleşkirt mutluson,Hamur mutluson,Patnos mutluson,Taşlıçay mutluson, Tutak mutluson,

Listing ID: 7075efe8001bf4aa

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapın.