Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Giriş Yap

Masaj Salonu
AdSense Reklam Alanı

 

Adana MutluSon

  • Liste: 3 Temmuz 2020 03:39
  • Bitiş Tarihi: Bu ilanın süresi bitti

Açıklama

ADANA MASAJ SALONLARI MASÖZ BAYANLARI VE MUTLU SON 

 

Adana Şifalı Sular, Hamamlar

Ülkemizin en güzel şehirlerinden biri olan Adana sadece yemekleriyle ve tarihi güzellikleriyle değil aynı zamanda şifalı suları ve hamamlarıyla da insanı mest ediyor. Gelen herkesin mutlaka ziyaret etmesi gereken hamamları ve şifalı sularıyla pek çok derde deva bulunabiliyor.

Tarihi Irmak Hamamı, Adana’da ziyaret edebileceğiniz ilk hamam. Roma dönemine dayanan köklü geçmişini zamanın Türk beylerinin restore ettirmesiyle korumuş ve günümüze kadar gelebilmiş. Bunun yanı sıra Çarşı Hamamı da tarihi yapısıyla dikkat çekiyor. Günümüzde çevresinde ki dükkanlar nedeniyle görünmez halde olsa da girişinde kabartma yazılar oldukça ilgi çekici. Daha çok tarihi yapısıyla dikkat eden hamamlar günümüzde özel işletmeler tarafından çalıştırılıyor. Şehir içinden olmasından dolayı da konfor açısından tam anlamıyla aradığınız rahatlığı bulamayabilirsiniz ama her biri köklü birer tarihe sahip.

Şifalı sularsa Adana’yı özel kılan diğer güzelliklerden biri. Özellikle ailecek gitmek isteyenler için çok uygun. İlk önereceğimiz Acıdere İçmesi. Birçok rahatsızlığa şifa olan Acıdere İçmesi’nin karaciğere, safra yollarına ve böbreklere iyi geldiği biliniyor. Yöre halkı tarafından Samuca Dere veya Kürkçüler İçmesi olarak da tanınıyor.

Çok fazla şifalı suyu bulunan Adana’nın en meşhur şifalı sularından bir başkasıysa Kokarpınar Ilıcası. Özellikle solunum yollarıyla alakalı rahatsızlıkları bulunan hastalara şifalı geldiği söylenen ılıcayı ailenizle beraber ziyaret edebilirsiniz. Bunun yanı sıra romatizma ve kalp rahatsızlıklarına iyi geldiği biliniyor.

 

Anahtar: adana masaj salonu, adana masöz, adana masöz bayan, adana mutlu son masaj, mutluson masöz, Aladağ mutluson, Ceyhan mutluson, Çukurova mutluson, Feke mutluson, İmamoğlu mutluson, Karaisalı mutluson, Karataş mutluson, Kozan‎ mutluson, Pozantı‎ mutluson, Saimbeyli mutluson, Sarıçam mutluson, Seyhan mutluson, Tufanbeyli‎ mutluson, Yumurtalık‎ mutluson, Yüreğir mutluson,

 

Listing ID: 5855efe7d8007611

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapın.