Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Giriş Yap

Masaj Salonu
AdSense Reklam Alanı

 

Adıyaman Mutluson

  • Liste: 3 Temmuz 2020 03:43
  • Bitiş Tarihi: Bu ilanın süresi bitti

Açıklama

ADIYAMAN MASÖZ BAYANLARI TANIYARAK MASAJ SALONLARINA GİDEBİLİRSİNİZ 

 

Adıyaman Şifalı Suları ve Hamamları

Çok bilinmese de Adıyaman sadece yemekleriyle değil aynı zamanda bulundurduğu pek çok şifalı suyla da dikkatleri üzerine çeken bir şehirdir. Özellikle çeşitli hastalıklara sahip insanların tercih ettiği Adıyaman’da çeşitli hastalıkları geçirebilecek şifalı sular bulunuyor.

Bunlardan ilki Çelikhan Kaplıcaları. Bölge halkı tarafından iyi bilinen bu kaplıca basur gibi bağırsak hastalıklara ve romatizma rahatsızlıklarına iyi gelmesiyle biliniyor. Aynı rahatsızlıklara iyi gelen şifalı suya sahip diğer kaplıcaysa Besni içmesi. Yine yöre halkı tarafından oldukça bilinen ve gidilen şifalı sulardan biri.

Tarihi ve doğal güzellikleriyle ünlü diğer bir şifalı suysa Kahta İçmesi. Yüzyıllar boyu Mezopotamya ve çeşitli uygarlıklara ev sahipliği yapmış Kahta ilçesinde bulunan şifalı suyun fayda ettiği birçok hastalık bulunuyor. Bunlar böbrek, mide ve bağırsak hastalıkları olarak biliniyor. Ailecek ziyaret edilebilen kaplıcalar bulundukları bölgelerle aynı zamanda eşsiz doğa manzaralarına sahne oluyor.

Ailecek hamama gitmek isteyenler içinse Adıyaman Bozdoğan Otel oldukça uygun. Otel içinde bulunan hamam ve sauna oldukça konforlu. Hamam ve sauna da geçireceğiniz dinlendirici zamanlardan sonra otelin oldukça konforlu odalarında keyifli bir uyku çekebilirsiniz. Fiyatları da oldukça uygun olan otel ailenizle gidebileceğiniz güzel mekanlardan bir tanesi.

Adıyaman’a gelmişken Nemrut Dağı’nı da mutlaka ziyaret etmelisiniz. Tarihi ve doğal güzellikleriyle insanı büyüleyici bir güzelliğe sahip olan Nemrut Dağı aynı zamanda pek çok akarsu ve nehri de çevresinde barındırıyor.

 

Anahtar: adıyaman masaj, adıyaman masöz, adıyaman mutluson masaj,   Kahta mutluson, Besni mutluson, Gölbaşı mutluson, Gerger mutluson, Sincik mutluson, Çelikhan mutluson, Tut mutluson, Samsat mutluson,

 

Listing ID: 8915efe7e4f2713e

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapın.