Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Giriş Yap

Masaj Salonu
AdSense Reklam Alanı

 

Afyon Mutluson

  • Liste: 4 Temmuz 2020 03:43
  • Bitiş Tarihi: Bu ilanın süresi bitti

Açıklama

AFYON MASÖZ BAYAN VE MUTLU SON MASAJ SALONLARI

 

Afyonkarahisar Kaplıcaları ve Hamamları

Türkiye’de kaplıca ve şifalı su denilince akla ilk gelen şehir şüphesiz Afyonkarahisar. Birçok kaplıcası bulunan şehir yerli ve yabancı tüm turistler tarafından rağbet görüyor. Sahip olduğu şifalı kaynaklarıyla Afyonkarahisar birçok hastalığa çözüm üretiyor.

Afyonkarahisar’ın en meşhur kaplıcası Gazlıgöl Kaplıcaları. Ulaşımın oldukça kolay olduğu kaplıcaya 15 dakikada bir otobüs seferleri bulunuyor. Hem içme suyu hem de kaplıca olarak kullanılan Gazlıgöl özellikle romatizma ve solunum yolları hastalıklarına karşı birebir. Yapısından bulundurduğu mineraller aynı zamanda kan dolaşımını da hızlandırıyor. Ailecek gitmek isteyenler için oldukça uygun olan kaplıcalar her yıl yüzlerce turist tarafından rağbet görüyor.

Heybeli Kaplıcaları ise Bizans dönemine dayanan tarihi ve şifalı sularıyla çeşitli hastalıkların tedavisi için ziyaret edilen ünlü kaplıcalardan bir diğeri. Yılın her ayı ziyarete açık olan kaplıcalarda çocuklarda görülen egzamalara, aknelere, sedef hastalığına şifa oluyor. Ayrıca kadın hastalıkları konusunda da vücudu tedavi edici etkiye sahip. Romatizma hastalıklarına sahip olanlarında sıklıkla ziyaret ettiği merkezlerden biri. Afyonkarahisar’ın ünlü kaplıcaları arasında yer alan bu iki kaplıcada geçireceğiniz zamandan sonra rahat bir uyku çekerek tedavinizi tamamlayabiliyorsunuz.

Afyonkarahisar’ın hamamlarıysa aynı şekilde meşhur. İmaret Hamamı, Osmanlı Dönemi’nde inşa edilmiş ve uzun yıllar hizmet vermiş bir hamamdır. Hem mimari yapısı hem tarihi dokusuyla insanı kendine hayran bırakan hamam günümüzde hala faaliyet gösteriyor.

Anahtar: mutluson, afon masöz, afyon masaj, afyon masaj salonu, afyonkarahisar mutluson, afyon masöz bayanlar, Başmakçı mutluson,Bayat mutluson,Bolvadin mutluson,Çay mutluson,Çobanlar mutluson,Dazkırı mutluson,Dinar mutluson,Emirdağ‎ mutluson,Evciler‎ mutluson,Hocalar mutluson,İhsaniye‎ mutluson,İscehisar mutluson,Kızılören‎ mutluson,Sandıklı‎ mutluson,Sincanlı mutluson,Sultandağı mutluson,Şuhut mutluson,

Listing ID: 8705efe7f256324a

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapın.