Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Giriş Yap

Masaj Salonu
AdSense Reklam Alanı

 

Çanakkale Masaj

  • Liste: 10 Eylül 2021 15:38
  • Bitiş Tarihi: 6 gün, 11 saat

Açıklama

Çanakkale Masaj Salonu- Çanakkale Masöz- Çanakkale Mutlu Son Masaj Salonu

Çanakkale gibi şirin ve kendi içerisinde belli bir kaliteye sahip yere bizim gibi elit ve kaliteli bir tesis yakışırdı diye düşünüyoruz. Sadece Çanakkale masaj salonu olarak değil komple bir tesis olarak yakın zamana damga vuracağımızı düşünüyoruz. Öncelikli kıstasımız elit ve nazik insanları salonumuza çekmek, çok para kazanma telaşına düşmeden seviyeyi yüksek tutarak müşteri portföyümüzde seçicilik vaat ediyoruz.  Salonumuzda ise yok yok… Yeni olmamızın avantajını kullandık ve sıfırdan inşa ettiğimiz binamızın içerisine sizin tüm isteklerinizi yerleştirdik. Öncelik olarak hiçbir salonda bulunmayan açık ve kapalı yüzme havuzuna sahibiz.

Unisex havuz şeklinde herkese hizmet veriyor ve her mevsim yüzebileceğiniz bir yer burası. Özellikle yaz aylarında alıştığınız havuz zevkine kış aylarında da hasret kalmamanız için kapalı havuzumuzu ısı izolasyonlu ve sizi rahat ettirecek şekilde tasarladık.

Masaj yaptırırken herkesin beğendiği kokuyu derinden hissetmesi için terapi tütsüler ile masaj anında çok mistik kokular yayılacak etrafınıza… Çanakkale masaj seans aldığınızda masöz kızımızı da siz seçiyorsunuz, ne tarz seans istediğinizi söyledikten sonra o masaj konusunda tecrübeli Çanakkale masaj salonu masöz bayanlar karşınıza geçiyor ve hangimizi istersin diye size kibarca soruyor. Seçtiğiniz kız ile zevk seansı için özel bir odaya geçiyorsunuz. Şimdi bazı masöz kızlarımızı daha yakından tanıtalım. Bunun için Çanakkale masaj salonu iletişim telefon numarası ile saatlik ücret ve masözler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Anahtar: çanakkale masaj, çanakkale masaj salonu, çanakkale masaj salonları, çanakkale masöz, çanakkala mutlu son, Ayvacık masaj salonları,Bayramiç masaj salonları,Biga masaj salonları,Bozcaada masaj salonları,Çan masaj salonları,Eceabat masaj salonları,Ezine masaj salonları,Gelibolu masaj salonları,Gökçeada masaj salonları,Lapseki masaj salonları,Yenice masaj salonları,

Listing ID: 611613b516287736

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapın.