Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Giriş Yap

Masaj Salonu
AdSense Reklam Alanı

Erotik Masaj Teknikleri

Masöz 26 Nisan 2017

MASAJ UZMANIN’DAN EN ÖZEL SEKSİ MASAJLAR

 

Uygulaması sadece 10 dakika süren etkili masaj teknikleri sayesinde erkek arkadaşınızla mutlu dakikalar geçirebilirsiniz. Bu masajları sırayla birbirinize uygularken stresten arınacak ve güzel bir günü garanti edeceksiniz.

Günümüzde masaj eğitimi alanların ve bu sektörde uzman olarak çalışanların sayısında artış görülmektedir. Günlük hayatın stresinin, iş sıkıntılarının son zamanlarda artış göstermesi ile masaj alanına ilgi çoğalınca doğal olarak uzman arayışındaki artış da beraberinde başlamıştır.

Tamamen arz talep ilişkisi içerisinde doğru orantılı olarak artışlar görülmüştür. Masaj doğru tekniklerle ve hareketlerle uygulandığında çok faydalı olabilmektedir ama bilgisizce yapılan masajlar ciddi tehlikelere yol açabilir. Çeşitli rahatsızlıklara, sakatlanmalara varan, sayısız soruna neden olan bilinçsiz masajlardan uzak durmalı, profesyonel kişilere masaj yaptırmalısınız. Bunun için küçük bir araştırma yaparak gidebileceğiniz merkezleri tespit edebilirsiniz. Bunu yaparken çok seçici davranmanız sizin yararınıza olacaktır.

 

Göğüs bölgesi

Erkeklerin spor salonunda en çok çalıştıkları kaslar arasında. Biz kadınlar ise omuzlarımız içeri bakacak şekilde oturduğumuz yada yürüdüğümüz zaman kaburga bölgemizde zaman zaman ağrı oluşabiliyor. son moda spa uygulaması  Akupresür Vücuttaki baskı noktalarında bulunan sertliği hafifletir ve özellikle göğüs bölgesi için idealdir. Çünkü bu masaj tekniği, bölgedeki kılcal damarlara zarar vermez ya da sizin göğüslerinizde rahatsız edici durumlara yol açmaz.

10 dakikalık dokunuşlar

Ellerinizi göğüslerinin üzerine koyarak parmak uçlarınızla baskı uygulayın. Ellerinizi 4-5 cm birbirinden uzaklaştırarak hareketi tekrarlayın. Yukarı aşağı hareket edip masajı uygulamaya devam edin. Sevgiliniz size aynısını yaparken bu hareketleri kemikli bölgeye uygulamak konusunda dikkatli olmalı.

 

es 1

 

Kafa derisi ve yüz

Son moda spa uygulaması

Çakra Dengelenmesi

Geleneksel yüz masajıyla birlikte bu spa uygulaması hızlı bir ağrı kesici görevi görebilir. Ayrıca günün bütün stresini atmasını sağlayabilir.

10 dakikalık dokunuşlar

Şakaklarına nemlendirici krem ya da losyon sürerek parmaklarınızla yarım daireler çizin. Aynı hareketi altıncı çakrasına (aynı zamanda üçüncü göz olarak bilinen kaşlarının arasındaki bölge) yaparak gerginliğini azaltabilirsiniz. Tıkanıklığı gidermek için, işaret parmaklarınızla burun köprüsünün merkezinden başlayarak göz çukurlarınızın etrafındaki kemikli bölgelerden şakaklarına kadar ilerleyin.

 

 

Ayaklar ve bacaklar

Son moda spa uygulaması

Watsu Su Terapisi Suyun etkisiyle kasların gevşemesini ve dolayısıyla masajın kolayca uygulanmasını sağlar.

10 dakikalık dokunuşlar

Duşta yere birbirinize bakarak oturun. Sevgilinizden parmak uçlarıyla ayak uçlarınızdan başlayarak topuklarınıza kadar dairesel hareketlerle masaj yapmasını isteyin. Buralara uygulanan sert basınç, gıdıklanmanızı önler. Sonra iki elini de kullanarak ayak bileklerinizden başlayıp yavaşça parmak uçlarıyla hafif bir baskı uygulayarak yukarı doğru çıkmasını söyleyin. Yukarı çıkarken bir yandan da baldırlarınız üzerinde dört parmağıyla geniş daireler çizsin. Bu masajı ona yapmadan önce bacaklarına banyo jeli sürün. Aksi takdirde bacak kılları yolunabilir.

es 3

Sırt

Son moda spa uygulaması

Thai Masajı Vücut temasıyla yapılan bu masaj tekniği, temel yoga gibi bir seri pozisyon içerdiği için sevgililer için ideal masaj yöntemlerinden biri sayılıyor.

10 dakikalık dokunuşlar

Bu masaj esnasında kaslar sıcak olmalı. Bu nedenle masaj yağını avucunuzda ısıtıp bir kısmıyla, sırtı boyunca yukarıdan aşağıya yoğun dokunuşlarla ilerleyin. Sonra size sırtı dönük oturmasını isteyin. Arkasına geçerek ayaklarınızı sırtının ortasına koyun ve kollarını avuç içleri dışa bakacak şekilde gerin. Bacaklarınız düz bir şekilde öne doğru esnediğinde, sırt kasları gerilmiş olacak.

es 2

 

Boyun ve omuzlar

Son moda spa uygulaması

Spor Masajı Atletleri iyileştirmek için geliştirilen bu masaj tekniği boyun ve omuzları hedef alır.

10 dakikalık dokunuşlar

Oksipital bombe (kafatasınızın boynunuzla buluştuğu nokta), kafanızın ağırlığını taşıyan bölümdür. Tam bu noktaya baş parmağıyla bastırırken, bir yandan da diğer parmaklarıyla boynunuzda daireler çizebilir. Diğer bir problemli bölge ise omuzlarınızın boynunuzla birleştiği yumuşak dokudur. Parmak uçlarını iyice yağladıktan sonra bu bölgeyi avuçlarının içine alarak iki saniyede bir sıkıp bırakmasını isteyin. Bu esnada işaret parmağı ve baş parmağı birbirine kenetlenmiş olmalı. Aksi takdirde canınızı yakabilir.

 

Anahtar: seksi masaj, erotik masaj, masaj teknikleri, tahrik edici masaj, cinsel masaj tekniklerş

Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapın.

 • Erotik Masaj Teknikleri

  tarafından on 26 Nisan 2017 - 0 Yorumlar

  MASAJ UZMANIN’DAN EN ÖZEL SEKSİ MASAJLAR   Uygulaması sadece 10 dakika süren etkili masaj teknikleri sayesinde erkek arkadaşınızla mutlu dakikalar geçirebilirsiniz. Bu masajları sırayla birbirinize uygularken stresten arınacak ve güzel bir günü garanti edeceksiniz. Günümüzde masaj eğitimi alanların ve bu sektörde uzman olarak çalışanların sayısında artış görülmektedir. Günlük hayatın stresinin, iş sıkıntılarının son zamanlarda artış […]

 • Masaj Salonlarımızda Masaj Teknikleri

  tarafından on 29 Nisan 2017 - 0 Yorumlar

  TÜRKİYE’NİN MASAJ SALONLARI ÜYELERİNİN SUNDUĞU HİZMETLER   Taş Masajı: Manyetik Volkan taşlarıyla yapılır. Vucudumuzun negatif elektriğini pozitife çevirir ve ağrıyan bölgeleri dindirir ve Çakraları açar. Klasik Masaj: Gündelik yorgunluk ve sıkıntılarından kurtulmak amacı ile yapılan genel dinlenme ve gevşeme yöntemi olarak kullanılan masaj türüdür. Kan dolaşımını hızlandırarak bizi hastalıklara karşı korur. Ayak Masajı: Ayaklar vücudumuzun […]

 • Hamam ve Masaj

  tarafından on 26 Haziran 2017 - 0 Yorumlar

  MASAJ VE HAMAM SALONLARI   Yepyeni termal tesislerinde sizlerde istediğiniz zamanlarda çok kolay bir şekilde ulaşım sağladığınız zamanlarda, sizler için en güzide masaj salonları konusunda liste yaparak Türkiye genelinde en çok tercih edilen bayan masöz modellerimiz ve bay masörlerimiz ile erkek yada kadın hiç fark etmeksizin sizler için yepyeni sauna hamam termal otellerimiz de günün […]

 • Abone Ol

  tarafından on 1 Mart 2017 - 1 Yorumlar

  TÜRKİYE MASAJ SALONLARI   Sizlerde sayfamıza abone olabilir, masaj hizmeti verdiğiniz salonlarınızda, evlerinizde veya otellerde sunduğunuz en özel hizmetleri sizlerde sayfamız üzerinden dilediğiniz kadar ziyaretçilere ulaşabilirsiniz. En özel elit masaj hizmetleriniz için sizlerde masöz bayan sayfamız üzerinden abone olarak binlerce ziyaretçilere ulaşabilirsiniz.   REKLAM VERMEK İÇİN ARAYIN   İletişim: KAAN CANTÜRK Telefon   Whatsapp : +90 

 • Hakkımızda

  tarafından on 23 Nisan 2017 - 0 Yorumlar

  MASAJ SPA HAMAM VE TERMAL    Milyonlarca yıl yaşındaki termal suyumuzun ilk kez ne amaçla ve ne zaman kullanıldığı konusunda çeşitli mitler ve tarihsel bilgiler vardır. İlk rivayetler suya da adını veren Agamemnon’a ve MÖ 1200’lü yıllara dayanmaktadır. Milattan Önce 1200 yıllarında Ege’de, Truva Savaşı’nın ünlü komutanı Agamemnon, 10 yıl süren savaş boyunca askerlerini, savaş […]